Yazılar

Bitki Derman

bitki Derman

Pelintys bitki derman bakım setleri
Bitkisel bazlıdır, etken maddeleri şifalı bitkilerin özlerinden oluşur.
Yüzyıllardır uygulanan şifalı formüllerin modern laboratuarlarda geliştirilmesiyle oluşturulmuştur.
Doğal malzemeler ile üretilir.
Hijyenik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bitki Dermanın hikayesi
50 yılı aşkın süredir İstanbul’daki uyg ulama merkezinde çeşitli cilt ve Saç problemlerine bitkisel çözümler sunan Herbalist H. Leyla Çabuk’un yıllardır kullanıldığı bu bitkisel karışımlar artık bitki derman markasıyla geniş kitlelere ulaşıyor.

Doğaya ve doğal olana dönüş konusunda bilinç seviyesinin giderek arttığı günümüzde Bitki Derman ürünleri sizlere sorunlarınızı giderme konusunda doğal çözümler sunuyor. Ürünler bitkisel olmalarının yanı sıra istanbul üniversitesi cerrah paşa tıp fakültesi dermatoloji ana bilim dalı tarafından bilimsel olarak da onaylanmıştır.

Üniversitede denekler üzerinde yapılan çalışmalarda, düzenli kullanım sonucu ürünlerin etkileri kanıtlanmış ve raporlanmıştır. Rapor sonuçlarını ürünler bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

Pelintys bitki derman nelere derman
İstenmeyen tüylenme
Çeşitli sebeplerden kaynaklanan saç dökülmesi

Bitki dermandan yakında
Akne
Kırışıklık
Selülit-Çatlak

Herbalist leyla çabuk kimdir
Şifalı bitkilerden faydalanma konusunda 362 yıllık geçmişe sahip bir aileden gelen leyla çabuk, doktor ziya konualpinde teşviki ile aileden gelen bu bilgilerini geliştirmiş ve 1989-1992 yılları arası, çeşitli ülkelerdeki herbalistlerin çalışmalarını yakından izlemiştir.

Avusturya, fransa, italya, iskoçya, çekoslavakya ve doğu ülkelerindeki çalışmalarından dolayı başarı sertifikalarıyla ile yurda dönen herbalist leyla çabuk 1992 yılında çeşitli bitki kökleri üzerinde yaptığı araştırmalarını eskişehir kökler araştırma enstitüsüne göndermiş ve enstitüden bu çalışmalarının onayını almıştır.

Şifalı bitkilerin alternatif tıp olarak kabul edildiği çağımızda 52 senedir hizmet veren herbalist leyla çabuk Saç Dökülmesi sorunu ile yüz ve vücut bakımı konularında büyük başarılar sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.