Yazılar

Hipnoz ile Zayıflama

hipnoz ile Zayıflama

hipnoz, ile zayıflama, Hiç aç kalmadan zayıflamak istiyorum. Çok düşkün olduğum yiyecekleri artık hayatımdan çıkarmak isti yorum ama onları özlemeden diyorsanız sizin için en doğru yöntem hipnoz ile zayıflamadır.

Hipnozla nasıl zayıflanır
Hipnozla zayıflamada diyet unsurlarını kullanarak değ il, yediğinin farkına vararak varlığı ile kanaat ederek duyum ile doyuma ulaşarak oluyor.

Hipnoz ile kilo verme sırasında kişilere önemli yaklaşımlardan birisi kendi hayatlarındaki haz duygusunu arttırdığınızda dolayısıyla günlük yaşamlarında davranışlarında da daha suskun, daha sakin, daha verimli olmaları sağlanır.

Buda hipnozun kazandırdığı moral desteği ve tatmin duygusunun hayattan da tatmin olmasını sağlar.

Hipnoz ile ne kadar sürede ne kadar zayıflarız
Hipnoz ile zayıflama tedavi programı içinde temel olarak 3 ayda 10 kilo 7 seansla gerçekleşmektedir.Diyetle verilen kilolarda kişi özlem duyduğu besinlere kavuştuğunda kişinin verdiği kiloların geri alınması çok yüksektir. Ama hipnoz ile zayıflamada hipnoz tatmin duygusu verdiği için bu söz konusu değildir.

Hipnoz ile zayıflamak isteyen kişinin diyet yapmasına gerek var mıdır
Hipnoz ile zayıflamak isteyen bir kişi tabi ki belirli diyetlere uyması gerekir. Yediği yağın ya da protein grubunun önemini bilmesi gereklidir. Hipnoz ile devamlı yağ yiyen ya da aşırı derecede karbonhidrata yüklenmiş bir insanın kilo vermesi mümkün değildir. Ama önemli olan insanın tabağındaki yemekten haz alıp, his duyup, doyuma ulaşmasını öğretir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir