Yazılar

iltihaplı Romatizma Belirtileri

iltihaplı romatizma Belirtileri

iltihaplı romatizma eklem yerlerinin etrafının aşırı derecede ağrı ve işlev göre memeye neden olacak şekilde iltihap bağlamasıyla oluşan kronik nitelikte hastalıktır. iltihaplı romatizmanın diğer adı da romatoid artirit olarak adlandırılır.

ibrahim saraçoğlu iltihaplı romatizma hastalığı için bitkisel tedavi kürü öneriyor. iltihaplı romatizma tedavi k ürünün hiçbir yan etkisi yoktur.

ibrahim saraçoğlu’nun tavsiye ettiği iltihaplı romatizma kürü kiraz sapı ile doğru zamanda toplanmış ısırgan otunun bir türü ile yapılıyor.

iltihaplı romatizma için kullanılan ilaçlar kesin bir tedavi uygulamaz. Yani romatizma ağrılarını geçici bür süreliğine dindirirken iltihapların yok edilmesini sağlayamaz.

ibrahim saraçoğlu’nun tavsiye ettiği bitkisel kür ise iltihaplı romatizma rahatsızlığını hem tedavi eder hem de hastalığı tamamen ortadan kaldırır.

Kaynamakta olan yarım litre suya önce 30 adet Kiraz sapı eklenir ve kısık ateşte ağzı kapalı şekilde 3 dakika demlenir. 3 dakikadan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan otu ilave edilerek 3 dakika daha demlenir.

Ilıması beklenen karışım ılıdıktan sonra süzülür. Hazırladığınız k ürün yarısını kahvaltıdan 2 saat sonra diğer yarısını da öğlen yemeğinden 2 saat önce için. iltihaplı romatizma kürünü 21 gün boyunca her gün uygulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir