Yazılar

Rüyada Araba Çalmak

rüyada araba Çalmak

rüyasında araba çalmak, kişinin iş ve özel yaşamında baş etmekte zorlandığı ve bu nedenle psikolojik olarak buhran geçirdiği bazı sıkıntıları olduğuna ve bu dönemi yalnız başına geçirmek zorunda kaldığına yorumlanır. rüya sahibinin yaşamı hakkında doğru kararlar alamadığına ve giriştiği işlerin hepsinden zararla çıktığına, insan ilişkilerinde de istediği şekilde bir tavır takınamadığına, giderek saygınlığını yitirip, toplum nazarında zayıf ahlaklı bir kimse olarak görüldüğüne de işaret eder.

Rüyasında araba çaldığını gören kimsenin huzuru bozulur ve aile düzeni de değişir. Kavgaların ve şiddetli tartışmaların olacağına da tabir edilen rüya, İslami açıdan kişinin harama yakınlaştığını ve kazancını doğru olmayan yollardan elde etmeye meyilli olduğunu da gösterir.

Rüyada Araba Almak

Hayırlara yorumlanan rüya, kişinin kazancının yükselmesi ile beraber güzel yatırımlar yapacağına, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına yorumlanır. Psikolojik olarak da sıkıntıların kişide bıraktığı izlerin sona ereceğine yorulan rüya aynı zamanda toplumda çok beğeni toplayan ve yaptığı işler, bulunduğu mevki nedeniyle pek çok kişinin gözünde saygın bir kimse olunduğuna da tabir edilir. Araba satın aldığını gören kişinin geleceği parlak ve başarılarla dolu olduğu gibi zengin bir hayat da söz konusudur.

Rüyada arabaya Binmek

Rüyasında arabaya binen kişi içinde bulunduğu ruhsal bunalımdan kurtulup aydınlığa kavuşur. Psikolojik açıdan kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında renkli, keyifli zamanlar geçireceğine tabir edilir. Yeni bir iş fırsatı anlamına gelen rüya, bekar kişiler için de yeni bir ilişkinin habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.