Yazılar

Rüyada Arabadan inmek

rüyada Arabadan inmek

Rüyada arabadan inmek, arzu duyulan ve uğruna çok çalışılan hedeflerin, başarıya ulaşması için çok az bir zamana ihtiyacı olduğunu, zafer elde etmek isteyen kişilerin emellerine mutlaka ulaşacaklarını ve yeteneklerini tam olarak ortaya koyamadıkları için işlerin biraz daha zaman aldığını ve güçleştiğini işaret eder. İyi niyetli kişilerle çıkılacak yolların rüya sahibine mutluluk getireceğini ve yeni düzenin dışına çıkılarak pek çok sürprizle karşılaşılacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine işaret eder. Arabadan inmek karar değişikliğine, mevki sahibi ve sözü geçen biri olunacağını da tabir eder.

Rüyada Arabadan inip Geri Binmek

Özel yaşamda bazı sorunları olanların bu problemlerin üzerine giderek daha kısa sürede çözüm bulacaklarını, agresif bir ruh haline sahip olunsa da bu tip durumların kısa sürede geçeceğine, kişinin kararsızlık ve çıkmaz düşünceler içinde olmasından ötürü sürekli bocalama yaşadığını ifade eder. Daha önce vazgeçilen bir durumu yeniden değerlendiren rüya sahibi, yine aynı mantık çerçevesinde hareket etmesinden ötürü aynı hataları tekrarlayacağını işaret eder.

Rüyada Arabadan inip Otobüse Binmek

Hayat koşullarının zorlanması sonucunda alışılan standartların altında kalınacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine alamettir. Bu rüya kişinin hayatındaki olumsuzluklardan etkilenen ruh hali yüzünden kısa bir süreliğine de olsa kendisini yalnızlığa bırakıp sosyal çevresinden uzak duracağını da ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir