Yazılar

Rüyada Ayak izi Görmek

rüyada ayak izi Görmek

rüyasında ayak izi görmek, kişinin örnek aldığı birini, yaşlı ve bilge bir kimseyi işaret eder. Özellikle genç insanların yaşamlarında kendilerine örnek aldığı insanlar sayesinde emin adımlarla yol alacaklarını, adımlarını atmadan önce mutlaka bilgisine ve tecrübelerine güvendiği kimselerden fikir alacaklarına da yorumlanır. Ayak izi hayra yorulan güzel rüyalardandır ve kişinin çalıştığı iş yerinde var gücüyle görevini tamamlayan, herkes tarafından örnek gösterilen iyi bir çalışan olduğuna alamettir.

Dünya için hayırlı işlerde bulunmak, kendini düşünmekten ziyade her canlıya aynı önemi göstermek anlamına da gelen rüya hayırlı, sevabı bol bir kişi olarak allah katında da takdir kazanan biri olunacağının işaretini verir. mal ve servet sahibi kişilerin durumlarını daha da iyileştirerek yaşayacaklarını, yaşamın her nimetini bol bir şekilde kişiye sunacağını, dertsiz, tasasız, inançlı ve ahiret hayatı için de çalışan biri olarak yaşamını idame ettireceğinin de alametidir.

Rüyada Ayak izi Ta kip Etmek

Hedeflerine ulaşmak isteyen ve bu konuda gece gündüz çalışan, projeler geliştiren, daha zengin ve iyi bir hayat sürmek için elinden geleni yapan, etrafındaki her olaydan kendine pay çıkaran kişilerin başarısızlığa uğramamak için başka kişilerin fikirlerini de göz önüne alacaklarına alamettir. Büyük sözü dinlemenin, kendisine verilen her öğüdü analiz etmenin ve yapılan yanlışları kabul ederek hatalarını en aza indirmek istemenin de tabiridir.

Rüyada Kendi Ayak izini Görmek

Hayal edilen yüce bir mevkiye ulaşmanın müjdesini verir ve kişinin hayatındaki dönüm noktalarından birini yaşayacağını, gelecek günlerin bambaşka bir hayata açılan kapı anlamına geldiğini muştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.