Yazılar

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

rüyada ayakkabı Çaldırmak

rüyasında ayakkabı çaldırmak, var olan yaşamın kişiye mutluluk getirmediği, koşulları değiştirmek için çaba göstermesine rağmen büyük değişiklikler elde edemediği anlamlarına gelir. Ayakkabı çaldıran kişiler farklı iş alanlarında çalışır veya yeni bir iş kurmaya yeltenirler. Aksiliklerle uğraşmanın ve özel hayatta da aranılan mutluluğu bir türlü bulamamanın işareti olan rüya, kişinin ağzının tadını kaçıracak bazı olaylar nedeni ile bulunduğu şehirden veya ülkeden uzaklaşmak zorunda kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Başa gelecek üzüntülü olaylar, arkadaşlardan duyulacak olumsuz eleştiriler veya kötü sözler, iş yeri ile ilgili kavgalar, huzursuzluk ve çatışmalar anlamına geleceği gibi, uğursuzluğun kişinin yakasından düşmediği kötü bir dönemin başlangıcını da tabir eder. Ayakkabı kaybettiğini gören bayanlar gebelikleri ile ilgili beklenmedik kötü gelişmeler yaşarlar. Genç kızlar için de mevcut ilişkinin bozulması veya bir ayrılığın gündeme gelmesi olarak yorumlanır. Bazı durumlarda kişinin itibarını kaybedeceği, özel yaşamı ile gündeme gelerek başkalarının gözünde alay konusu olacağı şeklinde de alamet gösterir.

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Dertlenmek, kederlenmek ve geçmişe bakıp hüzün duymak anlamına gelir. Ayakkabı bulmak o anki şartların değişmeyeceğine ve kişinin sabretmesi gerektiğine, olumsuzlukların bir süre daha devam edeceğine tabir edilir. Rüyada evinin önünde ayakkabı bulan kişinin eşi ile ilgili kimseye söyleyemediği bir sıkıntı hasıl olur. İş yerinde ayakkabı bulanların çevresinde dosttan çok düşman vardır ve kişinin ayağını kaydırmak için uğraş verildiği anlaşılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.