Yazılar

Rüyada Ayran Yapmak

rüyada Ayran Yapmak

rüyasında ayran yapmak, bekar bayanlar için çok iyi bir ev hanımı olacaklarına ve hayallerindeki gibi geleneksel bir evlilik yapacaklarına işaret eder. Misafirler için ayran yaptığını gören kimseler dini bütün bir eşe sahip olur ve çocuklarını da İslam inancına uygun olarak yetiştirirler. İnancı tam, merhametli biri olan rüya sahibinin anne ve babasına karşı büyük bir sevgi beslediğini, onları her şeyden üstün tuttuğunu ve ömrünün son anına kadar ailesini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı yapacağını alamet eder.

Ayran yaptığını görenlerin kısmetleri her zaman çok olur ve dara düşmeden, bol rızık sahibi olarak yaşarlar. İş yaşamlarında belirsizlik yaşayan ya da iş değişikliği düşünenlerin beklemedikleri bir terfi ve maaş zammı ile var olan iş yerlerinde çalışmaya devam edeceklerine ve kafalarındaki kuşkulardan kısa sürede kurtulacaklarını bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Yayık Ayranı Yapmak

Meslek kurslarına gitmek veya mesleğe yönelik eğitim almak suretiyle iş sahibi olmak demektir. Genç insanların ellerinden tutan yaşlı bir kimsenin varlığına ve bu kişi sayesinde rızkını kazanmaya da alamet olan rüya çok hayırlıdır. Yaşamında her adımına dikkat eden ve karıncayı dahi incit memeye çalışan rüya sahibinin kalbinden geçen her dileğinin gerçek olacağına da müjde verir.

Rüyada Ayran Yapıp ikram Etmek

Çok sayıda kişiye ayran ikram ettiğini gören kimseler düğüne veya nişana giderler. Yetişkin çocukları olanlar için söz veya nişana alamettir. Yaşlı kimseler ayran yaptığını ve ikram ettiğini görürlerse, evlerine akraba ziyareti yapılır ve mutlu zamanlar geçirirler. Çok sayıda torun sahibi olmak anlamına da gelen rüya, helal kazancın ve alnı ak şekilde yaşamanın da delaletidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir