Yazılar

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

rüyada Babayı Ölmüş Görmek

rüyasında babayı ölmüş görmek, rüya sahibinin babasının daha çok uzun yıllar Sağlık içinde yaşayacağına delalet eder. Özellikle hasta babaları olan kişiler için hastalığın geçmesine dair alınacak güzel ve müjdeli haber anlamına da gelir. İslami açıdan ise kişinin babası ile arasında olan bir gönül kırgınlığına, bir konuda babanın helalliğini almak gerektiğine ve daha iyi bir evlat olunması konusunda uyarı mahiyetinde bir rüyadır.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak

Kişinin babasına karşı bir kırgınlık yaşadığını ve aralarında soğukluk olduğunu bildiren bir rüyadır. Babasının öldüğünü duyan kimse bekar ise yapacağı bir atılımla ilgili engeller yaşar. Geleceğini kurmak konusunda başarısız kalır ve mutsuz olur. Aynı zamanda kişinin babasının sağlıklı bir hayat süreceğine, gelecek yıllarda da kişinin babasıyla arasındaki her türlü sıkıntıyı aşıp daha iyi bir ilişki kuracağını da bildirir. Bu rüya bir başka yoruma göre ise kişinin başına gelecek uğursuz bir durumun ve iş yaşamında karşılaşacağı şanssızlıkların göstergesidir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duyup Ağlamak

Çok sevinçli bir haber alınacağına alamet olan rüya, gerçek hayatta da babayla aradaki buzların eriyeceği bir döneme girileceğini, ilişkilerin eskisinden daha güzel ve anlayışlı bir çerçevede yürüyeceğini bildirir. Babası hayatta olan ve bu rüyayı gören kimseler maddi konularda da babalarından ciddi bir destek görür ve borçlarından kısa süre içinde kurtulurlar. Feraha kavuşulacağına ve güzel haberlerle hayatın daha iyi bir hale geleceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.