Yazılar

Rüyada Bal Yediğini Görmek

rüyada bal Yediğini Görmek

Sağlık konularında herhangi bir sıkıntı olmadan yaşlanılacağına ve kişinin bundan sonraki hayatını zengin biri olarak geçireceğine yorumlanır. Bal yemek rızkın artışına ve her konuda iktidar sahibi olmaya delalettir. Bekarlar için doğru bir kişi ile evlilik yapmaya ve çocuk sahibi olmaya işaretken, evli kimseler için de aile saadeti ve huzur anlamlarına gelir. Geçim sıkıntısı çeken veya parasal konularda darlık yaşayan kişiler için son derece müjdeli bir rüyadır ve kişinin eline geçecek olan beklenmedik yüklü bir paraya delalet eder.

Rüyada Bal Satmak

rüya sahibinin alacağı kötü ve üzücü bir haber nedeni ile buhrana gireceğini ve bir anda kendisini çok kötü bir ruh halinde bulacağını bildirir. Ani gelişen bir durum ya da ölüm haberi gibi anlamlara da gelen rüya genel olarak iyiye yorulmaz ve gözyaşı dökülüp, keder içinde kalınacağına işaret eder. Kişi be dava bal verirse işyerini kapatır ya da iflas eder.

Rüyada Üstüne Bal Bulaştığını Görmek

Bir tanıdık vasıtası ile işe girmeye veya tanıdık bir kimse aracılığı ile evleneceği kişi ile tanışmaya delalet eden rüya, gelirin artışına da tabir edilir. borçlu kimselerin bir süreliğine de olsa rahat bir nefes alacağını ve işlerini düzene sokabilmek için fırsat bulacağını da işaret eder. Üstüne başına, her yerine bal bulaşan kimseler çok şanslı olurlar ve hayatın hep iyi yanları ile tanışırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir