Yazılar

Rüyada Banka Soymak

rüyada banka Soymak

Yakın bir arkadaş tarafından dolandırılmak ve yanlış ilişkiler içine girerek istenmeyen olaylara bulaşmak anlamına gelir. rüya sahibinin arkasından iş çeviren, onun yaptığı her şeyi gizlice ta kip eden bir arkadaşın varlığına, tereddüt içeren işler yapıldığına ve emin olunmayan durumlar nedeni ile kişinin doğru kararlar veremediğine de delalet eder. Banka soymak kişi için küçük ama çevresi açısından büyük bir iş yaptığından dolayı alacağı takdir sonucu manevi anlamda çok pozitif bir ruh haline bürüneceğine de yorumlanır. İş alanında muvaffakiyete işaret eden rüya aynı zamanda ikili ilişkilerde karşı taraftan görülecek değerin ve saygının büyüklüğüne de yorumlanır.

Rüyada Soygun Yapmak

Zekice hamleler yapılıp düşmanların alt edileceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına işaret eder. Soygun yapmak rüya sahibi için belirsizlikten kurtulup doğru kararlar verilecek bir sürece de işaret ettiği gibi, aynı zamanda hayal gücü ile yapılacak işlerde çok büyük başarılar elde edilip, ülke çapında bir üne kavuşulacağının da müjdecisidir.

Rüyada Soygun Görmek

Bir yerin soyulduğunu gören kimsenin rızkında ciddi bir artış görüleceği gibi, yabancı kişilerle yapılacak olan yatırım anlaşmalarına da işaret eder ve kişi için çok verimli bir iş sahasına açılacak yolun da müjdecisidir. Soygun gören kişinin malında, mülkünde de helal bir artış olacağı gibi, aile içindeki kişilerin de attıkları her adımda kısmetleri artar, rızıkları çoğalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir