Yazılar

Rüyada Bebek Sallamak

rüyada bebek Sallamak

Rüyada bebek sallamak, borçları olan kişilerin alacaklarını sürekli olarak erteleyecek y alanlara başvurmalarını, dürüstlük yerine her zaman insanları kandırarak hareket edildiğinin, iyi niyetli kişilerin sömürüldüğünün işaretidir. Bu rüya bekar bayanlar için evlenmeden hamile kalmak anlamına geleceği gibi, gebe kalındıktan sonra gerçekleşecek evliliğe de işaret eder. Ayağında bebek sallayan kişilerin işleri bir müddet bozulur ve maddi anlamda dikkatli hareket etmek gereken bir döneme girilir. Kucağında bebek sallamak ise hayırlı bir haber sayesinde çok mutlu olan rüya sahibinin yaşamında bazı değişiklikler yapmaya karar vereceğini de alamet eder.

Rüyada erkek Bebek Sallamak

Salih evlatlar yetiştiren rüya sahibinin hayatının her zaman müjdeli haberlerle dolu, Sağlık açısından sorunsuz ve sevilen kişilerle beraber huzur içinde geçeceğine alamet eder. Erkek bebek sallayanların erkek evlatları olur. Ailesinin geleceği için her fırsatı değerlendiren ve iş konusunda azimli olan kişinin geleceğe yönelik tüm yatırımlarının kendisine çok olumlu şekilde geri döneceğini de bildirir. Erkek bebek sallayanın kısmetleri açılır ve duygusal hayatı düzene girer. Eş ve iş sahibi olmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Kız Bebek Sallamak

Gelecek kızgın haberlere, kişinin gönül kırgınlığı içinde olduğu biriyle yeniden görüşmeye başlayarak geçmişte olanları unutup yeni bir yola girileceğine, ayrılanların birleşeceğine alamettir. Bekar bir bayanın kız bebek sallaması çocuklu biriyle evleneceğine alamettir. Bekar bir erkek için mutluluk dolu bir evliliğe ve evlenir evlenmez çocuk sahibi olunacağına delalet eder. Kız bebek salladığını gören yaşlı kimseler için evlatlarının yardımıyla geçineceklerini ve sıkıntılarından kurtulacaklarını müjdeler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir