Yazılar

Rüyada Bebek Sevmek

rüyada bebek Sevmek

Rüyayı gören kişinin, duygusal olarak sevgiye aç olduğuna ve uzun zamandır ailesinden ve sevgilisinden uzak olmasından ötürü çok sıkıntılı ve sevgisiz dönemler geçirdiğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük hayallere sahip olduğuna ve bu hayalleri gerçekleştiremediği için çok büyük sıkıntılara ve üzüntülere girdiğine tabir edilir.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, iş hayatında ve Eğitim hayatında çok iyi ve büyük çalışmalara imza atılacağına, bu sayede büyük başarılara kazanılacağına ve kazanılan baş arıların büyük yankı uyandırması ile yeni bir şehirde yeni bir başlangıç yapılacağına alamet edilir. Ayrıca, çok temiz kalpli ve sevecen bir insan olunmasından ötürü insanlar tarafından çok sevilmeye tabir edilir.

Rüyada Bebek Uyutmak

Rüyada bebek uyutmak, rüyayı gören kişinin hayat şartları yüzünden çok yıpranıp yorulduğuna ve artık dinlenmesi gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Hasta Bebek Görmek

Rüyada hasta bebek görmek, rüya sahibinin, birçok geceyi uykusuz geçirerek ve sosyal hayatından feragat ederek hazırladığı bir projenin gerçekleştirilmesinin ortaya çıkan birçok engel yüzünden sürekli aksamasına ve bu yüzden rüyayı gören kişinin, iş hayatından ve yeni çalışmalardan soğuyup kendini kötü hissetmeye başladığına delalet edilir.

Rüyada Bebek Elbisesi Görmek

Rüyada bebek elbisesi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında daha aklı başında davrandığına, daha hoşgörülü ve anlayışlı olduğuna ve bu sayede insanlar tarafından çok daha fazla sevildiğine işaret edilir.

Rüyada Bebek Taşımak

Rüyada bebek taşımak, çok güzel bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer bekar birisi ise, hayırlı bir kısmetle evlenmek istediğine delalet edilir. Rüya sahibi, evli birisi ise, bebek sahibi olmak istediğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.