Yazılar

Rüyada Beş Görmek

rüyada Beş Görmek

Diğer rakam görülen rüyalar gibidir ve genellikle rakamla beraber görülen nesne veya olaylar göz önünde bulundurulmalı, rüyanın anlamı diğer sembollerle beraber ortaya koyulmalıdır. Beklenen veya istenen bir durumun gerçekleşmesi için beş vakit gerektiğine işaret eden rüya aynı zamanda kişinin yaşamında beş rakamı ile belirlenen bir tarihte veya zamanda güzel değişikliklerin olacağına da müjde olarak görülebilir.

Rüyada Beş parmak Görmek

Beş el parmağı görmek kişinin emek gücü ile geleceği mevkiye işaret ederken, güç kazanacağı olumlu fırsatların da kapıda olacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına veya sanatı ile ülke çapında herkes tarafından beğeni toplayacak işlere imza atacağına alamettir. Özellikle sanatla uğraşan kimselerin kendilerini ortaya koyabilecekleri önemli bir olayın gerçekleşeceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına delalettir.

Rüyada Beş Lira Görmek

kağıt beş lira görmek kişinin kazancında artışa ve maaşında zam almasına yorumlanır. Bozuk beş lira görmek ise sıkıntıya alamet eder ve kişi hakkında çirkin bir iftiranın gündeme gelmesi olarak da görülebilir. Beş lira görmek kişinin küçük bir maddi kayba uğrayacak olmasına ya da giriştiği bir işten çok fazla olmasa da zarar ederek kısa süreliğine moralinin bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Beş taş Görmek

Bir anda ortaya çıkacak dedikodularla kişinin zor zamanlar yaşayacağına ve uğursuzlukların peş peşe sıralanması yüzünden gelecek günlerin de kişi için oldukça zor ve stresli şekilde geçeceğine alamettir. Beş taş görmek düşmanlardan gelecek hamlelere ve maddi açıdan zarar içinde kalmaya yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir