Yazılar

Rüyada Beyaz Duvar Görmek

rüyada beyaz Duvar Görmek

Kişinin yoğun geçen iş yaşamı ile özel hayatı arasında çelişki yaşadığını ve bu ikilem nedeni ile bir seçim yapmak zorunda kalacağını işaret eder. Dengeli bir yaşam yolu tutturamayan kişinin bu seçimle beraber mutsuzluk yaşayacağını da bildiren rüya, akıl yolu ile bilgiye ulaşmanın ve kişinin zaman zaman önsezilerini kullanarak yoluna devam etmesi gerektiğini de alamet eder.

Bir müddet boyunca devam edecek olan bazı engellemelerle karşılaşılacağına, özellikle kişinin kariyer hayatında yaşayacağı sıkıntılara işaret eden rüya, beklemek gerektiğini ve içinde bulunulan zamanın hamle yapmak için yeterli koşullara sahip olmadığının da tabiridir. Beyaz duvar zamanla aşılabilecek bazı engelleri işaret ettiği gibi, duygusal açıdan geçirilecek bir sarsıntıya da alamettir.

Rüyada Beyaz Duvardan Atlamak

rüya sahibinin özel yaşamında yeni atlattığı bir travmadan sonra yeniden başlamak için kendisinde yeterli gücü bulacağına ve her açıdan kendisini geliştirmek için önüne çıkan engelleri hızlı bir şekilde aşacağına alamet eder. Bu rüya kişinin özellikle sorun ve iletişimsizlik yaşadığı bir durum karşısında kendi inisiyatifini kullanarak hareket edeceğini ve tercihlerini kimseye sormadan kullandığını ifade eder. Beyaz duvardan atlamak düşmanlarla kalıcı bir şekilde barış anlaşması yapılmasına da işaret eder.

Rüyada Yıkılmış Beyaz Duvar Görmek

Duygusal kararlar almanın ve olaylara aşırı hassasiyetle yaklaşmanın sonucunda kişinin karar vermekte güçlük çekeceğini ve alacağı kararların da kendi yararına olmayacağını bildirir. Hasımlık içinde olunan kişilerle yeniden bir savaş içine girileceğine ve kişinin daha sağduyulu şekilde davranması gerektiğine de işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.