Yazılar

Rüyada Beyaz Keçi Görmek

rüyada beyaz keçi Görmek

Önce tartışmayla başlayacak, sonra ise karşılıklı anlaşma yoluna girerek iyi arkadaşlık kurulacak bir kimseye işaret eder. İş konularında ise, beraber çalışılan kişilerin kişiye karşı ön yargılı davranacakları ama kişinin azim gösterip, sabırla hareket etmesi üzerine hak ettiği değeri verecekleri anlamına gelir. Rüyada beyaz keçi görmek evlilik hazırlıkları yapan kişilerin bazı aksilikler nedeni ile nikah tarihlerinde değişiklikler olacağı, evlenilecek kişinin bu değişiklikler yüzünden sıkıntı yaratacağı anlamlarına da gelir. Bozulan ilişkilerde pek çok gereksiz tartışmanın yapılacağı, ipe sapa gelmez sorunlar yüzünden uzun süreli ayrılıkların yaşanacağına da alamet eder.

Rüyada Kara Keçi Görmek

Kara keçi kişinin inadı yüzünden başına gelmedik kalmayacağının, gereksiz ve anlamsız inat takıntısı yüzünden, her ortamda ve her işte ben bilirim edasıyla yaşadığının, çevresindeki kişilere karşı olumsuz davranışlarda bulunduğunun işareti olduğu gibi, kişilik özellikleri yüzünden istenmeyen, birlikte olunması arzu edilmeyen bir insan durumuna düşüleceğinin de işaretidir. Farklı bir yoruma göre, rüyasında kara keçi gören kimseler, tuttuklarını koparan çok azimli kişilerdir ve çok büyük sorunları bile kısa sürede çözerler.

Rüyada Keçi Beslemek

Kişinin tamamen iyi niyetlerle yaklaştığı, her kötü gününde veya ihtiyaç duyduğu anda yanında olduğu bir kimsenin yaptığı hata yüzünden zor bir duruma düşeceğini işaret eder. Fazla fedakar davranılması nedeniyle, iyi niyetinin suiistimal edileceğini de bildiren rüya, iş konusunda çalışanlarına katı davranan ve sevilmeyen bir yöneticiye de delalettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir