Yazılar

Rüyada Beyaz Oda Görmek

rüyada beyaz Oda Görmek

rüya Alimlerine Göre rüyanın Tabiri Şudur: Rüyada Beyaz Oda görmek Nasıl Tabir Edilir.insanın yaşadığı hayatla ve düşleyeceği hayat arasında çelişkiler yaşayacağını ve yapması gerekenlerin amaçlarına uygun olması için uğraş vereceğine alamettir. Rahata kavuşma isteği ve mevcut Sıkıntılarından kurtulup en kısa sürede daha ferah bir hayata sahip olmak isteğinin kişiyi sorunlarına başka çözümler bulması için arayışa iteceğini de bildirir.

Ruhani açıdan kendisini aşmış ve bilge bir tavır içinde olan yaşlı kimselerle arkadaşlık kurmak anlamına gelen rüya, dini olarak da kişinin kalbinde büyüyen allah sevgisinin de işarettir. Vicdanın rahatlatacağını ve hissedileceği, özgürlüğüne kavuşacağı, tutsaklıktan kurtulan kişinin geçmiş yaşantısını bir kenara koyup yepyeni bir gelecek sayfası açacağına işaret eder.

Rüyada içi Boş Beyaz Oda Görmek

Rüyasın da içi boş oda gören kişi istediği güzel hayata çıkaracak şartların gelişmediğini, sabır içinde ve özellikle manevi olarak sakin bir halde beklemesi gerektiği, gelecek günlerin daha güzel olacağını ve bugün çektiği sıkıntıların ilerde o insanı istediği hayata götüreceğini delalet eder. İçi boş büyük bir oda görmek Makam mevki elde eden kişi uzun yıllar bu makam da kalarak insanlığa yararlı işler yapacağını ve başka kimselerin yaşamlarına da iyilikle dokunacağını Yorumlanır.

Rüyada içi Dolu Beyaz Oda Görmek

İçi eşyalarla dolu beyaz oda görmek, var olan sıkıntılarının çözmeden istenilen he defe ulaşmanın mümkün olmayacağı var olan sorunları tek tek çözüp köklü bir şekilde ortadan kaldırmak gerektiğini bildirir. Bu rüya kişiyi düşünce siteminde de değişikliğe gitmesi gerektiğini bildirir ve zaman zaman çok küçük sorunları büyüten kimselerin aslında yaşadıkları hayatın güzel kısımlarını gözden kaçırdıklarını işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir