Yazılar

Rüyada Beyaz Önlük Görmek

rüyada beyaz Önlük Görmek

Öğrenim çağındaki kişiler için geleceğin çok parlak olacağına ve başarılı bir çalışma hayatına, kariyer dolu bir iş hayatına işarettir. Beyaz önlük muvaffak olmak demektir ve rüyayı gören herkes için son derece hayırlı haberler almak anlamına da gelir. Arası açık olan veya kavgalı bir evlilik hayatı olanların ilişkilerinde yeniden sulh ortamının sağlanacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine de alamet olduğu gibi, yeni bir işe girmenin, kişinin yaşamına yeni bir yol çizmesinde yardımcı olacak gelişmelerin de müjdecisidir.

Rüyada Beyaz Önlük Almak

Hayatı için hiç gocunmadan çabalayan ve çalışan, ekmeğini her zaman helal yollardan kazanan ve azmi ile her zorluğun üstesinden gelen kişilerin, sonunda istedikleri amaca ulaşacaklarına delalettir. Büyük bir beyaz önlük almak, kişinin geleceğine yapacağı önemli yatırımlara, kendisine küçük gelen beyaz önlük almak ise boyunu aşan bir işe girişmek yüzünden maddi zorluklarla karşılaşılacağına alamet eder. Beyaz iş önlüğü alan kimse terfi eder ve maaşına zam alır. Beyaz okul önlüğü görmek sınavlarda başarılı olmak, takdir görmek demektir. Beyaz mutfak önlüğü ise bekar kişilerin hamarat ve her işte kendisine yardımcı olan, son derece becerikli bir eşe sahip olmasına delalettir.

Rüyada Yırtık Beyaz Önlük Görmek

Şartların olgunlaşmamış olmasına rağmen kişinin büyük bir maceraya atılarak tüm maddi imkanlarını bir işe yatıracağına ancak kazancının yatırdığı parayı karşılamayacağına, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına alamettir. Yırtılmış beyaz önlük iş hayatında ortağı olanların ayrılmasına ve tek başına hareket etmesine de işarettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir