Yazılar

Rüyada Beyaz Tül Görmek

rüyada beyaz Tül Görmek

Yarım kalmış bir işin kişinin ayağına dolandığını ve bu işi bitirmek üzere harekete geçeceğini bildirir. Beyaz tül henüz tamamlanmamış kısmete de işaret ettiği gibi, bekar kimseler için güzel tanışmalara veya imkanlara habercidir. Elinde beyaz tül tutan kimsenin dileklerinin gerçek olması için henüz zaman tamamlanmamıştır. Temiz bir hayata ve vicdan sahibi insanlara da yorumlanan rüya, İslami açıdan çok büyük bir sevap işleneceği, allah katında makbul bir insan olunacağının da tabiridir.

Rüyada Beyaz Tül Almak

Evi için, perde gibi bir ihtiyaca yönelik tül aldığını gören kişinin etrafında kendisine yardımcı olan iyi dostları bulunur. Bekar kimseler için, ev bark sahibi, parasal konularda herhangi bir sıkıntısı olmayan, kendisi kadar sevdiklerinin de rahatını düşünen bir kısmet çıkacağını bildirir. Beyaz tül alıp elbise diktiğini gören kimseler bekar ise yakın zamanda evlilik kararı alınacağına işarettir. Öte yandan evli kimseler için sünnet, doğum günü, kız isteme gibi önemli kutlamalara da tabir edilir.

Rüyada Beyaz Tülden Duvak Görmek

Duvak özellikle genç kızlar için son derece hayırlı bir rüyadır. Beyaz tülden yapılan duvak taktığını gören kişi, gönlündeki kimseyle, hayalindeki gibi bir düğünle dünya evine girer ve kendisi için çok hayırlı bir izdivaç yapmış olur. Evli kimseler için evladının mürüvvetini görmek, başarısı ile sevinmek anlamlarına da gelir. Beyaz bir duvak takan kişi yaşamın bütün nimetlerinden yararlanır ve dertten uzak, tasasız, mutlu bir hayata kavuşur. Ağzının tadı hiç kaçmaz ve çevresinde her zaman aranılan, sevilen ve sayılan bir kimse olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir