Yazılar

Rüyada Bilezik Görmek

rüyada bilezik Görmek

Erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. altın bil ezik bir miras veya yüklü bir paraya kavuşacağınıza bilezik çıkarmak arkadaşlarınızla aranızda çıkacak bir soruna hediye etmek yakınlık kurduğunuz bir kadınla aranızda problemler çıkacağına gümüş bilezik, daha çok para katacağınıza işarettir. Bir kadının bilezik takması rızkın bol olduğuna ve mutlu bir haber alacağınıza işarettir.Rüyada bilezik görmek güzel ve mutluluk verici olaylara ve gelişmelere ve bir erkek evlada işaret eder.

rüya sahibi artık yaşamayan birini rüyasında bil ezikle görürse bu hayattan Göçü p gitmiş olan kişinin ruhunun şad olduğuna, yattığı yerin aydınlığına işaret eder. Eğer rüya sahibi erkekse ve kolunda bilezik varsa, bu rüya sahibinin maddi anlamda zor günler geçireceğine ve Para kaybedeceğine delalet eder. Rüyada odasında bilezik olduğunu gören kişinin evinde bolluk ve bereket, eğer varsa hasadında da bol ürün olur. Yönetici olan bir kimse, sorumluluğunda olan kimseleri rüyasında bilezikle görürse, bu rüya sahibinin o kişilere yaklaşımının saygı ve sevgi çerçevesinde olacağı anlamına gelir. Rüyada bilezik gören kişi eş, dost ve akraba ziyaretleri için yola çıkacak demektir. Bilezik erkek için kötü, kadın için ise iyidir.

Rüyada Kolunda Bilezik Görmek

Rüyada kolda bilezik görmek iyi değildir. Kişinin yaşayacağı kötü olaylara, sıkıntılara, buhran ve kaoslara işaret eder.

Rüyada Kolundan Bilezik Çıkarmak

Rüyada kolundan bileziği çıkarmak hayırlı şeylere işaret etmez. Rüya sahibi için sorunlara, kavgalara, tatsızlıklara ve ayrılıklara delalet eder.

Rüyada Bileziğin Kırıldığını Görmek

Rüyada bileziğin kırılması büyük talihsizliklere işaret eder. Rüyasında bileziğin kırıldığı gören kişinin hayatı bir anda olumsuz yönde değişir. Kişi Sağlık sorunlarıyla karşılaşır ve para kaybına uğrar.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada kadın için altın bilezik hoşluğa ve esenliğe, erkek için de sıkıntıya ve kedere delalet eder.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek kadın için de erkek için de aynı anlama gelir. Rüya sahibinin dinin emirlerine ve yasaklarına uyma, haramdan ve günahtan sakınma ve allah katında hayırlı işler yapma hevesinde olduğuna işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir