Yazılar

Rüyada Birini Öldürmek

rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin hoş sohbeti, güler yüzü, tatlı dilli oluşu sayesinde çok sevildiğine ve herkesin ona yakın olmaya çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişiyi öldürdüğünü görürse, çevresindeki bir kimse ile samimiyeti ilerletecek ve onunla arasında sarsılmaz bir bağ kuracak demektir. Kişinin rüyasında hiç tanımadığı hatta bir kez olsun karşılaşmadığı birini görmesi de yakında biri ile tanışacağına ve onunla ahbaplık kuracağına alamet eder.

Rüyada Birini Silahla Öldürmek

Rüyada birini silahla öldürmek, haber almakla tabir edilir. Rüya sahibini duyduğu zaman çok şaşırtacak bir haber alacağına işaret eder. Ya da kişiyi büyük bir hayrete düşürecek olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Birini bıçak lamak

Rüyada birini bıçaklamak, rüyayı gören kişinin yanlış hal ve hareketleri, çirkin ve kırıcı sözleri ile yakınlarını çok üzeceği ve onlara karşı nankörlük edeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin haddini aşıp, insanların sabrını zorlayacak şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyada birini dövmek, iy ilikte bulunmaya, yol göstermeye, hayırlara ön ayak olmaya ve zor durumda kalmış olan bir kimseye el uzatmaya alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde kendisine ihtiyaç duyacak biri olacağına ve kendisinin de o kişiden desteğini esirgemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Birini Boğarak Öldürmek

Rüyada birini boğarak öldürmek de rüyayı gören kişinin faydalı olacağı birinin varlığı ile açıklanır. Birine maddi ya da manevi anlamda yardımcı olmaya, bu sayede o kişinin bir açığını kapamaya ya da yarasını sarmaya yorulur.

Rüyada Birini Öldürüp Gömmek

Rüyada birini öldürüp gömmek, rüya sahibinin oturduğu yerden, hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan kavuşacağı zenginlik sayesinde, herkesi kıskandıracak kadar lüks bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir