Yazılar

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek

rüyada Birinin namaz Kıldığını Görmek

Eğer gören kişi tanıdık birisi ise ondan göreceğiniz hayra veya o kimsenin güzel ve bereketli bir ömür sürmesine delalettir. Rüyada namaz kılan kişi, dünya ve ahiret hayatında birçok güzelliğe kavuşur. Maddi manevi bütün istekleri gerçekleşir ev arzuları en kısa zamanda gerçek olur. Rüyada anne veya babasının namaz kıldığını gören kişi, maddi konularda rahatlayarak bütün sıkıntılarından kurtulur. Rüyada tanımadığı birisinin namaz kıldığını gören kişi, hidayete ererek selamete kavuşur. Bu rüya, sizin yakın zamanda bütün hatalarınızdan arınmanıza ve günahlarınıza tövbe etmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada ibadet Ettiğini Görmek

Rüyada ibadet eden kişi, dünya hayatındaki tüm isteklerine ve arzularına kavuşur. Bu rüya, kişinin yapacağı güzel amellere ve ahiret hayatında kendisine ulaşacak güzel nimetlere yorumlanmaktadır. İbadet etmek, genellikle gören kişi için dünya nimetlerine ve zevklerine kavuşmaya işaret etmektedir. Rüyada allah dışında bir varlığa ibadet ettiğini gören kişi, sapıklığa düşer. Bu rüya genellikle günah işleyeceğinize bazı hatalar yapacağınıza ve başınıza gelecek bazı sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kılan kişi muradına erer ve her türlü sıkıntı ve üzüntülerinden kurtuluşa erer. Namaz kılmak manevi anlamada yükselmeye, derecenizin artmasına, maddi manevi sorunlarınızdan kurtulmaya, korktuğunuzdan emin olmaya, selamete kavuşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada kıbleye yöneldiğini gören kişi, doğru yola erişir. Rüyada vakit namazlarını kılmak dünya ve ahiret mutluluğuna, Allah katındaki kulluğunuzun iyiliğine, sıkıntı içindeyseniz bu sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir