Yazılar

Rüyada Bit Öldürmek

rüyada Bit Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, ailesinin başına büyük bir bela açmış, sürekli sorun yaratan, insanlara kötü örnek olan ve kötü kişiler birlikte olup ailenin adını kötüye çıkaran bir akra basını azarlayacağına, sürekli bağırıp çağıracağına, bu kişi kendisini toparlayana kadar yüzüne bakmayarak ve hiçbir şekilde irtibat kurmayarak cezalandıracağına alamet eder. Aynı zamanda, yaşanan maddi sıkıntıların rüya sahibinin çok sevdiği ve saygı gösterdiği bir arkadaşı tarafından çözüme kavuşturulacağına rivayet eder.

Rüyada Saçta Bit Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisine destek ve yardımcı olması için yanına aldığı bir akra basından kötülük ve ihanet göreceğine, bu yüzden bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına ve artık yardım isteyen insanları seçerken daha dikkat ederek iş hayatından yakınlarını uzak tutacağına delalet eder.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bit öldürmek ile aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yakın akrabalarından göreceği bir kötülük ya da yaşayacağı bir sıkıntı yüzünden sevdiği ve değer verdiği bir akrabası ile tartışarak aralarındaki muhabbeti keseceğine ve çok daha rahat bir şekilde hayatını devam ettireceğine alamet eder.

Rüyada Bit Öldürmeye Çalışmak

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisine büyük sorunlar yaşatan ve sıkıntılar çektiren bir akra basını, içinde bulunduğu zor durumu ve aralarındaki akrabalık bağını düşünerek işten uzaklaştıramayacağına ve bu yüzden gerek iş yerinde gerekse de hanesinde çok zor durumlara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Bit Sirkesi Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, kendisi hakkında çıkarılan dedikodular yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine rivayet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir