Yazılar

Rüyada Bıyıklı Adam Görmek

rüyada bıyıklı Adam Görmek

Planları yapılan, aileden de alınan destekle büyük bir işin altına girilen dönemde, kişinin sonuçları almak için bir müddet daha beklemesine, bu dönemde özellikle erkek arkadaşlarından veya aile içindeki erkeklerden destek göreceğine, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine işaret eder. Bıyıklı adam, iş hayatında kişiye her türlü ortamda ve koşulda desteğini esirgemeyen, olgun ve tecrübeli bir erkeğe alamettir. Kişinin yakın arkadaş çevresinde de aklı başında insanlar olduğuna ve doğru ilişkiler kuran rüya sahibinin geleceği için pek çok fırsatı bu çevre sayesinde ele geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Bıyıklı Adamla Konuşmak

Fikir danışmak anlamına gelen rüya, kişinin ikilemde kaldığı ya da bir sonuca ulaşmak konusunda sıkıntı yaşadığı bir olayda kendisine çok güvendiği birinin fikrini alarak o şekilde hareket etmek isteyeceğine yorumlanır. Özellikle hayati kararlar almak zorunda kalan rüya sahibinin, ince eleyip sık dokuyacağını ve çevresinde değer verdiği herkesin görüşünü alarak kararını ondan sonra vereceğine de alamettir. Doğru yolda olmak, aklın ve mantığın uzağında kalmadan hareket etmek, duygulardan arınmış şekilde bir iş hayatı sürmek manasına da gelen rüya, kişinin doğru adımlar atmak üzere olduğuna ve beklediği, istediği başarının çok yakında olduğunu bildirir.

Rüyada Bıyıklı Adamla Kavga Etmek

Hayra yorulmaz ve aile içinde genellikle baba veya amca gibi kişilerle yapılacak ciddi bir kavgaya işaret eder. Gerçek hayatında kişinin büyük çatışmalar yaşadığı aile büyükleri ile arasında çıkacak olan husumete de delalet eden rüya, bu süreçte kişinin aşırı agresif tavırlardan uzak kalması gerektiğine ve soğukkanlılığını koruması gerektiğine işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir