Yazılar

Rüyada Böcek Sokması

rüyada böcek Sokması

rüyasında böcek sokması, kişi için her türlü sıkıntı ve başa gelecek üzücü bir olayı simgeler. Kişinin yakınında kendisi hakkında kötü düşünen ve fırsat kollayan düşmanların varlığına işaret eden rüya, rüya sahibi için pek hayırlı bulunmaz. Yaşanacak bir hastalık yüzünden kişinin sosyal hayattan kopacağı ve sonrasında işyeri ile ilgili ciddi sorunlar yaşayacağı, maddi olarak da kötü etkileneceği şeklinde tabir edilir. Genellikle tüm planların askıya alınacağı ve kişinin hayallerini, isteklerini ve işlerini ertelemek zorunda kalacağı bir döneme girmesine alamet eder. Uzun sürecek ve hayati sıkıntılar taşıyacak bir hastalığa yakalanmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Böcek ısırması

zarar görmek anlamına gelen rüya genellikle kişi için hayırlı yorumlanmayan durumlara işaret eder. Düşmanlardan görülecek zarara veya aile hakkında ortalıkta dolaşan kötü sözlere, dedikodulara alamettir. Böcek sokması ile benzer şekilde tabir edilen rüya ağır bir hastalık sürecine, kişinin tüm işlerinden geri kalacağı ve parasal konularda da sıkıntılarla boğuşmasına vesile olacak kötü olaylara delalet eder. Böcek ısırması aniden ortaya çıkan kötü gelişmeler, üzücü olaylar ve hastalıklar olarak yorumlanır.

Rüyada Elini Böcek Soktuğunu Görmek

Rüya sahibi elini böcek soktuğunu görürse geçimini sağladığı işten olur ve işsizlik yaşar. Büyük bir maddi sorunun habercisi olan rüya, kişinin en büyük gelir kaynağının kesileceği ve çalışamaz hale geleceğini de işaret eder. Maddi darlık nedeni ile ailenin dağılmasını veya başkalarının acıyacağı kötü bir duruma düşüleceğini de delalet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir