Yazılar

Rüyada Böcek Yemek

rüyada böcek Yemek

rüyasında böcek yemek, görülen böceğe göre farklı yorumlanır. Koyu renkli ve kişinin bilmediği, daha önce görmediği bir böcek yeniyorsa, başa gelecek beklenmedik bir belaya ve Hapis yatmayı gerektirecek bir olaya karışmaya delalet eder. Hamamböceği yiyen kişilerin iş ile ilgili sıkıntıları gündeme gelir. Tırtıl yediğini görmek ise tüm işlerin yavaşlayacağına ve kişinin tembelliği nedeni ile hiçbir işini bitiremeyip, kazanç elde edemeyeceğini, bu durumun aile birliğini de sarsacağını işaret eder. arı veya kelebek yiyen kimseler ise, hayatlarını garanti altına alacakları bir paraya kavuşur veya yüklü miras nedeniyle beklenmedik şekilde zengin olurlar. Rüyada böcek yemek genellikle kötü gidecek evliliklere, boşanmalara veya hiç susmadan konuşan bir eşe sahip olmaya delalet eder. Genellikle kişinin özel yaşamı ile ilgili sorunlara tabir edilir.

Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyasında böcek öldüren kişi gelecek için çok büyük sözler verir ancak sözlerini yerine getiremediği için mahcup olur. Böcek öldürmek gizli saklı işler yapmak anlamına geldiği gibi, kişiye düşmanlık eden ve her açıdan ona zarar veren insanlar olduğunu, rüya sahibinin bu konuda kendisini koruyacak davranışlar sergileyemediğini bildirir.

Rüyada Böcek Yakalamak

Evin içinde böcek yakaladığını gören kişinin evliliği olumsuz sonuçlanır. Kendisini ve ailesini üzecek davranışlar sergileyen, ağzından sürekli hakaret ve dedikodu çıkan, haram mala meyleden biri ile evlenileceğini ve mutsuz bir hayat sürdürüleceğini bildirir. Kişinin kısmetlerinin bir anda kapanıp, yalnız kalacağına da delalet eden rüya pek hayırlı yorumlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.