Yazılar

Rüyada Branda Görmek

rüyada Branda Görmek

Bazı gerçekleri saklamak anlamına gelir. rüya sahibinin başına dert açacak ya da öğrenildiği takdirde hayatına büyük zararlar verecek bazı sırlara vakıf olduğunu bildiren rüya bazen de işlenmiş bir suçun işaretidir. Geçmişte kalan ve kişiyi bugünlerde yeniden rahatsız edecek bir yanlışın üzerini bir kez daha örtmek için büyük çaba sarf edileceğini fakat insanların gözünde bu çabanın dikkat çekici şekilde algılanacağını da tabir eder. Geçmişte yaptığınız davranışların şimdi sizi ve çevrenizi nasıl etkilediğini, gelecekte karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanları anlatır. Geçmişten kurtulmanın zor olduğu ve arkada bırakıldığı sanılan durumların bugün hala kişinin peşinden geldiğini ifade eden rüya karanlık günlerden geçildiğini, kişinin yeni bir hata yapmadan dürüst davranıp gerçeklerle yüzleşmesi gerektiğini de delalet eder.

Rüyada Branda Satın Almak

İçten içe kişiyi kedere salan gelişmeleri, duyguların karşılıksız kalacağı bir aşk için hala uğraş vermeyi, bazen de yapılan bir hatadan duyulan utancı örtmek için çabalamayı bildirir. Branda aldığını gören kişi ailesini korumak için üstün bir çaba sarf etse de, onlara karşı yeterince dürüst davranmadığı için sürekli bir suçluluk duygusu yaşar.

Rüyada arabaya Branda Germek

Kişinin iş konusunda büyük hatalara düşmesi neticesinde kendisine çeki düzen vermek ve eski itibarını yeniden kazanmak adına birtakım çabalara gireceğine, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına alamettir. Çıkılacak bir yolculuğun ertelenmesi, bir süreliğine yalnız kalma ihtiyacı duymak şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibinin öngörüsünün ve fikirlerinin giderek bulanmaya başladığını, cesaretinin azalacağını ve tedirgin bir şekilde yaşayacağını da işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir