Yazılar

Rüyada Brokoli Görmek

rüyada brokoli Görmek

Kişiyi kızdıracak bir olayın hasıl olacağına ve bu duruma neden olacak kişi veya kişilerle büyük bir küskünlük için girileceğinin işaretidir. Duygusal bir ilişki yaşanan kişiyle de araya girecek nifak tohumları yüzünden mevcut ilişkinin askıya alınacağını, evlilik ya da nişan gibi durumlar için alınan kararlardan vazgeçileceğine de alamet eder. Eldeki verilerle hareket eden rüya sahibinin aşırı duygusal tutumundan vazgeçemediği için bir türlü ihtiyacı olan akılcı çözümleri elde edemediğini de bildirir. Gerçeklerle bağını koparan kişilerin giderek iş konusundaki profesyonelliklerini de yitireceklerini ve sahip oldukları prestij ve saygıyı da yitireceklerini işaret eder. Varılan sonuçların yanlış olabileceğini, bugünlerde alınacak kararları başkalarının da fikrine sunmanın doğru olacağını bildiren rüya, kişinin sıkıntı duyduğu bir konudan sıyrılmak isterken yapacağı yanlış hamleler sonucunda daha da kötü bir hale geleceğini de alamet eder.

Rüyada Brokoli Pişirmek

Söylenen yalanlar yüzünden zor durumda kalmak ve işleri berbat etmek anlamına gelen rüya, olumsuz bir izlenim yaratmak, kişiye güvenen kimselerin kafalarında soru işaretleri oluşturacak hareketlerde bulunmak şeklinde tabir edilir. Düzen konusunda bazı kırılmalar yaşayan kişinin yaşamında henüz hazır olmadığı değişikliklerin başlayacağını, bu gelişmelere karşı olumsuz bir tavır içinde olunacağını da bildirir. Vasat bir hayatın içinde sıkılan kişilerin küçük değişiklikler yapmak için istek duyacaklarına ama bu heveslerinden kısa süre sonra vazgeçeceklerine de alamettir.

Rüyada Brokoli Yemek

Gelecekte oluşabilecek bazı tehlikeli veya riskli durumlar için şimdiden önlem alınacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, özellikle sahip olunan hayatın aynı standartta devam edebilmesi için azami çaba harcanacağına ve yaşanan olumsuzluklardan aile de dahil olmak üzere kimseye bahsedilmeden yaşanacağına alamettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir