Yazılar

Rüyada Bülbül Görmek

rüyada bülbül Görmek

Rüyada bülbül, güzel mutluluk verecek haberdir. Evl ilikte ve aşkta mutluluk belirtisidir. Bülbül ötüyorsa sevdiğinizle ilgili bir haber alacaksınız. Kafeste bülbül beslemek aile içinde kavgaya ve huzursuzluğa işarettir. rüya sahibinin, çalışmalarından, gerçekleştireceği projelerden ve kazandırdığı başarılardan ötürü, insanlar tarafından takdir edilmesine, iş yaşamı ve sosyal yaşam içinde örnek gösterilmesine ve saygı duyulup itibar edilen birisi olmasına delalet eder. Kazanılan başarılar dışında, aile içerisinde ve eşler arasında yaşanacak mutluluğa ve sevgi dolu günlere yorulur.

Rüyada Ölü Bülbül Görmek

Rüyada ölü bülbül görmek, rüya sahibinin arkadaşları arasında, ağzından çıkan sözlerin çoğunun saçmalık olduğu bilinen ve söyledikleriyle insanları rahatsız eden bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, ağzından çıkacak asılsız bir cümle ile iş arkadaşlarından ya da sosyal hayattaki arkadaşlarından birine istemeyerek zarar vermesine tabir edilir.

Rüyada Bülbül sesi Duymak

Rüyada bülbül sesi duymak, rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntılarda ve sorunlarda kılavuzu olmuş kişi tarafından yapılan yönlendirmeler sonucunda işinde başarıya ulaşmasına ve para kazanmaya başlayıp iş büyütmeye gitmesine işaret eder.

Rüyada Bülbül Tutmak

Rüyada bülbül tutmak, rüyayı gören kişinin, yapmayı çok istediği ancak cesaret edemediği bir iş için bir dostundan ya da bir arkadaşından yardım almasına yorumlanır.

Rüyada Bülbül Yuvası Görmek

Rüyada bülbül yuvası gören kişinin, ailesi üzerinde uzun zamandır dolaşan kara bulutların dağılmasına ve hanesinde sevinç, mutluluk ve huzurun hakim olmasına delalet eder.

Rüyada Kafeste Bülbül Görmek

Rüyada kafeste bülbül görmek, rüya sahibinin, bir düşmanı tarafından atılacak iftiraya karşı kendini aklamasına ve verdiği karşılıkla insanlar arasında düşmanının yüzünü kızartmasına yorumlanır.

Rüyada Bülbül Yavrusu Görmek

Rüyada bülbül yavrusu gören kişinin, saygısı, terbiyesi, çalışkanlığı ve diğer insanlara örnek olmasıyla aile büyüklerinden alacağı hayır duaya tabir edilir.

Rüyada Bülbül yumurtası Görmek

Rüyada bülbül yumurtası görmek, bir yanlış anlaşılma sonucu ortaya çıkacak kırgınlığa işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir