Yazılar

Rüyada Burun Kanaması

rüyada burun Kanaması

Aşırı olmadığı sürece hayırlara alamet eder. rüya sahibinin hayatında güzel ve olumlu olaylar yaşanacağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, yaşam standartlarının artacağına ve çok daha rahat bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.Fakat rüya sahibinin burnunun çok fazla kanaması, üstünün ve ortalığın kan revan içinde kalması hayırlara yorulmaz ve rüyayı gören kişinin hayatında aksiliklerin yaşanacağına ve kişinin kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek

Bir kişi rüyasında burnunun kanadığını görürse o kişinin mutlu olacağı, tüm sıkıntılarının biteceği ve dertlerinin unutulacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Fakat kişinin rüyasında burnunun haddinden fazla kanadığını görmesi şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin kısmetinin kapanacağı, başarılarının önüne engeller çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Burun Akması

Bir kişi rüyasında burnunun aktığını görürse o kişi bir kimsenin kariyeri ve makamı sayesinde kalkınacak ve o kimsenin ön ayak olmasıyla birlikte içine düştüğü sıkıntıdan, zorluktan ve imkansızlıklardan kurtulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasının Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada başkasının burnunun kanadığını görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisinin hayırlı olaylar ile karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Burun Kırılması

Rüyada burun kırılması gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin bir takım hastalıklarının baş göstereceğine işaret eder. Bu durum nedeni ile kişinin gerek iş gerekse sosyal hayatından bir süre uzak kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Burun Kopması

Rüyada burun kopması da burun kırılması gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kişisel problemleri nedeni ile işlerinin aksayacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına aynı zamanda huzurunun ve keyfinin de kaçacağına rivayet edilir. Ayrıca, çok üzüntü duyacağı ailevi olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.