Yazılar

Rüyada Cam Şişe Görmek

rüyada cam Şişe Görmek

Rüyada Cam Şişe Görmek; rüya Yorumcularına Göre rüyanın Tabiri Şudur: Rüyada Çilek yemek Nasıl Tabir Edilir ve Nasıl Yorumlanır: Bir arkadaşın yardımı ile içinde bulunulan sıkıntılı durumdan kurtulmak, kendisine her an iyi görünen ve arkadaş, dost zannedilen birisinin aslında hain olduğunu öğrenmek anlamına gelir. Kişiler hakkında gerçekleri görmek ve yanılmak manasına gelen rüya bir anlamda insanın uyanacağını, kendisine yapılan haksızlıkları sıkıntıları bir bir ortaya çıkaracağına, bugüne kadar birilerini kırmamak  incitmemek için içine attığı gerçekleri herkesin yüzüne anlatacağını bildirir. açık sözlü, dürüst bir hayat yaşamayı tercih etmek anlamına gelen rüya, evli kimsenin eşi veya eşleriyle aralarına herhangi birini girmeyeceğini, ailelerini bile belli bir mesafede durmaları için uyaracaklarını bildirir. Ortaklı bir iş yapan kimsenin hisseler konusunda yeniden anlaşma yapmak isteyeceğine veya ortaklıktan ayrılarak, kendi işini kurup, yola tek başına devam etmek isteyeceğine manasına gelir.

Rüyada Cam Şişeden su içmek

Güzel ve hayırlı kısmetlere sahip olmak, temiz bir rızık ile yola devam etmek, helal kazanç sayesinde kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdürmek demektir. Rüya sahibinin elde edeceği her bir kuruşun alnının teriyle kazanılacağını bildiren rüya, ağız tadının kaçmayacağını, nazarlardan uzak, hastalıklarla uğraşmadan kolay bir hayata sahip olunacağını, çocuklarının mürüvvetlerini görecek, torunlarını sevecek kadar uzun ömürlü olunacağını da tabir eder.

Rüyada Cam Şişe Kırmak

Nazardan kurtulmak anlamına geldiği gibi, kişi için sorun yaratan veya mutsuzluğa neden olan bir olayın son bulacağı anlamına da gelir. Cam şişe kırdığını gören kişiler son anda bir felaketten ya da kazadan kurtulurlar. Kişiye kötülük yapmak isteyecek herkesin kendi kazdıkları çukurlara düşeceklerini bildiren rüya, aksiliklerin sona ereceğini delalet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir