Yazılar

Rüyada Çarpmak

rüyada Çarpmak

ani değişimin ve kişinin hayatının en durgun anında ortaya çıkacak fırsatlar sayesinde pek çok değişiklik yapacağının işaretidir. Rüyada görülen diğer olaylar yoruma katkıda bulunacağı gibi, neye çarpıldığını bilmek de rüyanın anlamını bildirmekte yardımcı olur. Genel anlamda ortaya çıkışı kişiyi şaşırtan veya sevindiren olaylara işaret ettiği gibi, kötü sürprizlere veya kötü haberlere de işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada Arabayla Birine Çarpmak

İstemsiz veya bilerek yapılan bir kötülük sonunda kişinin pişmanlık duygusuyla baş başa kalacağını ve içini kemiren suçluluk duygusu nedeni ile hayatına devam etmekte zorlanacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına alamettir. Arabayla birine çarptığını ve o kişinin öldüğünü görmek ise, yapılan bir yanlışın sevilen kimseler tarafından telafi edilmesi ile rüya sahibinin olumsuz sonuçlardan etkilenmeyeceğini ve çok az zararla sıkıntısından kurtulacağını işaret eder. Arabayla çarptığı kimsenin yaralandığını görmek ise kişinin suçlanacağını veya iftiraya kurban olacağını bildirir.

Rüyada Duvara Çarpmak

Koşarken duvara çarptığını gören kişi iş yaşamında başarılarla dolu günlerin ardından bir durgunluk dönemine girer ve özellikle maddi anlamda gelirinin düşmesi sonucu hayal kırıklığı yaşar. Yürürken duvara çarptığını görmek ise kişinin işlerinin bir süre daha aynı şekilde durgun devam edeceğini, bu durgunluktan kurtulmak için kişinin başka bir yöne doğru ilerlemesi gerektiğini ve yeni ilişkiler kurarak, farklı girişimler içinde olmasının doğru olacağını tabir eder. Duvara çarpmak hastalığa yakalanmak ve işleri bir süreliğine ertelemek, inziva hayatı yaşayarak yalnız kalmak istemek şeklinde de yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.