Yazılar

Rüyada Çemen Görmek

rüyada Çemen Görmek

rüya sahibinin veya rüya sahibi, iş yaşamı içinde son derece büyük kadar kazanç sahip olması yardımıyla iş yaşamında yeni veya değişik işlere girmiş olacağında, bu işleri harika bir biçimde idare etmesi ile büyük karlar sahip olaraktır ve huzur dolu bir biçimde yaşamak için kullanmış olacağına, mal mülk maliki olacağına, uzun yıllardan bu yana yapmayı murad ettiği şeyleri gerçeğe dönüştüreceğine ve artık iyi bir yaşama ereceğine işarettir. Aynı vakitde, gündeme gelen problemlerin tez zamanda nihayete ereceğine delalet eder.

Rüyada Çemen Yemek

Uzun bir zamandan beri çok büyük sorunlar yaratan iş hayatının yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine tabir edilir.

Rüyada Çemen Yediğini Görmek

Rüyada çemen yemekle aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, gerçekleştireceği işler sayesinde ferahlığa ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Çemen Yapmak

Rüyayı gören kişinin, hayal ettiği bir işi gerçekleştirmek için uzun zamandan beri hazırlığını yaptığı adımı atmak üzere olduğuna, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine ve sorunların biteceğine işaret eder.

Rüyada Çemen Otu Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin çok büyük zorluklar taşıdığına, buna rağmen rüya sahibinin, adeta ekmeğini taştan çıkardığına, büyük zahmetler çekerek kendi işini kuracağına ve uzun bir zaman sonunda rahat edeceğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir