Yazılar

Rüyada Cep Telefon Görmek

rüyada Cep telefon Görmek

Hasret çekilen ve sevilen bir kişiyi aramak, onunla yeniden görüşmek ve eski dostlukları canlandırmak demektir. Kişinin iletişiminin güçleneceğini, kendisini çevresine karşı daha doğru şekilde ifade edeceğini ve daha önce oluşan önyargıları yok edecek girişimlerde bulunacağını, kırgınlık veya küskünlük içeren durumların bir an önce çözüme kavuşması için harekete geçeceğini bildirir. Özel yaşamı ile ilgili süre gelen bir sıkıntıyı çözen rüya sahibinin eşiyle ikinci bir balayı yaşayacağını ve romantizm dolu günler geçireceğini, özelikle çocuk sahibi olmak isteyenler için elverişli bir dönem olduğunu alamet eder. Neşe ve keyif ortamında geçen bir işe sahip olan kişinin kendisini her konuda tatmin edeceği bu dönemde şans da kişiden yana olacaktır.

Rüyada Cep Telefon Tamir Etmek

Tamamlanması zor bir işle karşılaşan rüya sahibinin alacağı bir yardımla sorunu kökten çözeceğini ve sonraki işlerde edindiği bu tecrübeden yararlanarak hareket edeceğini işaret eder. Küçük bir yatırımda bulunmak veya para biriktirmeye başlamak şeklinde de yorumlanan rüya, var olan şartlara uyum sağlamak konusunda zorluk çekilmeyeceğini ve her zaman elindeki ile mutlu olmayı başaran rüya sahibinin inancını kuvvetlendirerek zorluklarla daha kuvvetli şekilde mücadele edeceğini de bildirir.

Rüyada Cep Telefon Kırmak

Kötü ilişkileri koparıp atmak, kişiye haksızlık eden kimselere haddini bildirmek, iyi niyetli de olunsa bazen aşırı kırıcı şekilde davranmak anlamına gelir. Kişiye yakınlığı ile tanınan birinin yapacağı yanlış bir hareket sonucunda küslük yaşanacağını ve bu durumun çok uzun yıllar süreceğini bildiren rüya, aynı zamanda aileye karşı rest çekilecek bir durumla karşılaşılacağının da tabiridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.