Yazılar

Rüyada Ceylan Görmek

rüyada ceylan Görmek

rüya yorumcuları göre rüyanın içeriği en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü zaman çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyada görülen ceylan genel olarak aşk ve sevgiye işaret eder. Bu durumda rüya da ceylan gören bir kimsenin çok yakın zaman içerisinde karşısına aşık olabilecek ve sevebilecek bir kadının çıkabileceği söylenmektedir.Aynı zamanda rüyada görülen ceylan iş hayatın da bir takım olumlu gelişmelerin yaşanacağı ve kişinin genel olarak maddi manevi açıdan iş hayatında çeşitli kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Rüyada görülen ceylan en genel anlamı ile bir kadın olarak ifade edilmiştir. Kısmet, kader olarak da nitelendiren bazı rüya yorumcuları bulunmaktadır.

Rüyada Ceylan Avladığını Görmek

Bir kişi rüyasında genel olarak ceylan avladığını görürse bu rüya o kişinin karşısına çıkacak bir kadına aşık olacağına o kadını çeşitli şekillerde ikna edip etkileyerek evlenmeye ikna edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada ceylan avlamak bir kişinin bir kadını çeşitli şekillerde kandırarak evlenmesi ve bu durumda çeşitli durumlarda kendi kısmetini kendi oluşturması anlamına gelmektedir.

Rüyada Ceylana taş Attığını Görmek

Bir kişi rüyasında ceylana taş attığını görürse bu rüya çeşitli günahların işleneceği anlamına gelmektedir. Genel olarak bir erkek tarafından görülüyorsa bu rüya karısını döveceği ona karşı çeşitli zulümler edeceği ya da karısını aldatacağı başka bir kadın ile görüşmeye başlayacağı anlamlarını içerebilir. Bu durumda kişi kendi karısına karşı büyük günahlar işleyecektir.

Rüyada Eve Ceylan Aldığını Görmek

Bir kişi rüyasında evine bir ceylan aldığını ve beslediğini görüyorsa bu rüya kişinin erkek çocuğu için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin oğlunu evlendireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin oğluna iyi bir kısmet bulup onu dünya evine sokacağı şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir