Yazılar

Rüyada Cips Yemek

rüyada Cips Yemek

Bir serveti boşa harcamak, eldeki paranın kıymetini bilememek, aşırı bonkör ve sorumsuz davranışlar yüzünden maddi anlamda zor günlerle karşılaşmak anlamına gelir. Kişinin hayatının rahatlığından ötürü sorumluluklarını da ötelemeye başlayacağını ve bu durumun bir süre sonra alışkanlık haline geleceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine işaret eder. Cips yiyen kişi boş işlerle uğraşmaktan ve zamanını öldürmekten başka bir şey yapmadığı için ailesinin de sert eleştirilerine maruz kalır. Özellikle evli kimselerin bu tip davranışları yüzünden eşleri ile kavgalı durumlar içine gireceklerine ve ev içinde yaşanacak gerginliklerin daha da sertleşeceğine tabir edilir.

Rüyada ikram Edilen Cipsi Yemek

Hazıra konulacağının, ayağa gelecek bir fırsatın işareti olan rüya, kısmetlerin çok kalıcı olmayacağına ve kişinin nasibinin de uzun ömürlü olmayacağına alamettir. Geçici rahatlamalara ve borcu olanların da kısa bir süreliğine nefes alsalar da borçların sıkıntısından tamamen kurtulamayacaklarını, başka çözümler aramak zorunda kalacaklarını da bildirir. Sevilen birinin ikram ettiği cipsi yemek o kimseden görülecek ufak bir yardıma yorulur. Sevilmeyen birinin ikram ettiği cipsi yemek ise, kişinin işini baltalayacak bir tanıdığa ve o kimseyle yaşanacak ağız dalaşına delalet eder.

Rüyada Sürekli Cips Yemek

Yanlış yatırım veya yanlış insanlarla iş yapmak, maddiyatla ilgili tutumsuz davranışlar sergilemek suretiyle kişinin iflasın eşiğine geleceğine alamet eder. Sürekli cips yemek iyiye yorulmaz ve bir türlü düzene sokulamayan hayata alamettir. Kişi kendine çeki düzen veremediği için hem iş yaşantısını, hem de özel yaşantısını içinden çıkılması güç sorunlarla doldurur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.