Yazılar

Rüyada Yem Görmek

rüyada yem Görmek

yoksul, kimsesiz ve çaresizlerin ihtiyacını gidermeye kendi ihtiyaçlarının başkaları tarafından karşılanmasına Yem satan kimseyi görmek Cömert, zengin ve üstün meziyetleri olan kimseye Evinde yem kabı yemlik evin hanımına, güç ve şerefe delalet edere Hayır, işlemek ve bazı kimselerin geçimini sağlayacağına işaret eder Rüyada yem görmek, hayır ve iyilik yapmaya işarettir Malınızın ve rızkınızın artarak refaha kavuşacağınıza işarettir.

rüyasında yem görmek, kişinin yakın çevresinden veya sevdiği dostlarından birine zor günlerinde çok büyük bir iy ilikte bulunacağı ve herhangi bir karşılık beklemeden yardım edeceği anlamına gelir. Yem gören kişiler evlerine gelen bir misafir sayesinde hoş bir haber alır ve sevinç duyarlar.

Rüyada Hayvanlara Yem Vermek

Rüyada herhangi bir hayvana veya börtü böceğe yem vermek, kişinin yaptığı tüm iyiliklerin karşılığını bu dünyada fazlasıyla alacağını, İslami olarak da her zaman eli açık, gönlü bol ve sevap işleyen bir kul olarak her istediğine ulaşacağını bildirir. Yem vermek kişinin zenginleşeceğini, her kazancın ona artarak döneceğini ve yaptığı yardımlar neticesinde herkes tarafından çok sevilen ve sözü dinlenen, önemli, saygın biri olacağına delalettir. rüya sahibinin yolculuk yapacağını ve bu yolculukta başına gelecek aksiliklerin hepsinden kıl payı kurtulacağını ve herhangi bir zarar göremeden yolculuğu bitireceğine de işaret eder.

Rüyada Çuvalla Yem Görmek

Kişinin eline geçecek önemli bir fırsatı işaret eder ancak bu fırsat kişinin başkalarına da yardım edebileceği kadar büyüktür. Çuvalla yem görmek çok fazla para kazanmak ve hayatın değişmesi olarak da tabir edilir. Özellikle iş konusunda bir yatırım düşüncesi içinde olanlar için büyük bir şansı işaret eder. Yemin miktarı ne kadar fazla ise, kişinin gerçek hayatta elde edeceği kazanç da o kadar çok olur. Bu rüya sahip olunanları ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşarak manevi anlamda daha mutlu bir hayat yaşamak anlamına da gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.